Google Analytics hesabınızda oturum açın sonra web sitesi profili oluşturun ve oluşturduğunuz profil için analyrics kodunu buraya yapıştırın." id="input-google-analytics" class="form-control">

Hakkımızda

Firmamız  1996 yılında kurulmuştur.Kuruluş tarihinden 2006 yılına kadar sırasıyla süpermarket işletmeciliği; doğal gıda ve kozmetik sektöründe lider markaların Türkiye genel dağıtımı ile meşgul olmuştur.

 


2006 yılında İstanbul - Üsküdar'da kendi tesislerinde doğal gıda destekleri ve  doğal içerikli kozmetik ürünlerin üretimine başlanmıştır.2012 yılında Gediz / Kütahya Organize Sanayi Bölgesinde kendi tesislerinde bitkisel yağ ve küspe üretimine  başlanmış, 2014 yılı Mayıs ayında da paketleme makinalarının üretimine başlanmıştır.

 


          Şirketimiz Gediz / Kütahya'da 2.500 m2 kapalı, 20.000 m2 açık, İstanbul'da 1.200 m2 kapalı alanda olmak üzere toplamda 3.700 m2 kapalı, 20.000 m2 açık alanda faliyetlerini sürdürmektedir. Renas, Destek, Dermoten ,Hud ve diğer alt markalarımızla üretmiş olduğumuz 200'e yakın doğal gıda ve kozmetik ve 300'e yakın ithal ve kendi üretimimiz makinalardan oluşan ürünlerimizi; yurtiçinde kendi ekiplerimiz, bayilerimiz ve internet üzerinden yurtdışına ise ülke bayilerimiz aracılığı ile pazarlama ve  satışını yapıyoruz.

 


Ürünlerimizi satmakla müşterilerimizle işimizin bitmediğine, tersine yeni başladığına inanıyor, sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi müşterilerimizle paylaşmaya, düzenli servis şartlarının yerine getirilmesine,  yeni taleplerin değerlendirilmesi ve sorunların çözülmesine azami gayret gösteriyoruz.

 


İşimizi severek yapıyor, ticari ahlak kurallarına uymayı azami gaye olarak kabul ediyor ve uyuyoruz.

  Hem müşterilerimizin hemde kendi şirketimizin haklarını koruyarak çözüm üretiyoruz.

                                 Şirket Ünvanı: Ramazanoğulları gıda ilaç imalat Ticaret Ltd Şti.